Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Tokarz/Frezer (relokacja)

(Świdnik, Janów Lubelski, )

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Świdnik
nr ref.: FRREK/LUB/0413

OBOWIĄZKI:
- obsługa frezarek, tokarek konwencjonalnych oraz sterowanych numerycznie ogólnego przeznaczenia,
- frezowanie, szlifowanie i tłoczenie płaszczyzn,
- wykonywanie pomiarów warsztatowych,
- zaznajamianie się z dokumentacją technologiczną obrabianych przedmiotów, rysunkiem wykonawczym i kartą technologiczną.

WYMAGANIA:
- doświadczenie zawodowe w pracy przy obróbce mechanicznej - warunek konieczny,
- umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
- dobra znajomość rysunku technicznego,
- wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe w zakresie obróbki mechanicznej.

OFERUJEMY:
- dofinansowanie do zakwaterowania dla osób chętnych do relokacji,
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
- atrakcyjne wynagrodzenie - do negocjacji, plus dodatki,
- pracę w dużej, renomowanej firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w swojej branży,
- pracę w systemie zmianowym,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty lub przesłanie e-mailem CV na adres:
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388)
20-234 Lublin, ul. Mełgiewska 104
22-100 Chełm, ul. Fabryczna 6
Tel.: 723 979 917, 663 903 101
E-mail: rekrutacja.kargol@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Kwiecien, 2013  09:58