Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Technik Serwisu

Gdynia, Gdynia,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jedna z największych polskich firm zajmujących się produkcją, modernizacją oraz naprawami taboru szynowego, z wieloletnim branżowym doświadczeniem, poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:
&#8226; zapoznanie się ze zgłoszonymi reklamacjami
&#8226; terminowa realizacja postanowień reklamacji
&#8226; wypełnienie u klienta druku potwierdzenia usunięcia usterek i dopuszczenie do ruch jednostki taboru kolejowego
&#8226; wypełnienie protokołu reklamacyjnego oraz znalezienie przyczyn reklamacji
&#8226; przestrzeganie procedur i instrukcji dotyczących systemu jakości

Wymagania:
&#8226; wykształcenie średnie techniczne w zawodach: elektryk, elektronik, elektromechanik lub pokrewne
&#8226; doświadczenie zawodowe na stanowisku minimum 2 lata (mile widziane w branży kolejowej)
&#8226; umiejętność czytania schematów elektrycznych
&#8226; znajomość urządzeń PLC pracujących w sieci CAN
&#8226; aktualne uprawnienia SEP mile widziane
&#8226; znajomość pakietu MS Office
&#8226; mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
&#8226; dyspozycyjność

Oferujemy:
&#8226; możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
&#8226; ciekawą pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole
&#8226; uczestnictwo w szkoleniach
&#8226; kursy językowe
&#8226; system premiowy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres kariera@newag.pl/, z dopiskiem w temacie: Technik Serwisu + miasto.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 18 Marzec, 2015  14:13

Identyfikator: 542495

Wyświetleń: 3283