Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Team leader - monter urządzeń chłodniczych

(Szczecin, Stargard Szczeciński, )

Producent wyspecjalizowanych systemów chłodniczych, poszukuje osoby na stanowisko:

Team leader &#8211; monter urządzeń chłodniczych
Praca w nowopowstającym oddziale firmy w Szczecinie

Oferujemy:

&#8226; Możliwość udziału w budowie i rozwoju nowo tworzonej firmy
&#8226; Szkolenie w siedzibie firmy w Danii
&#8226; Kontakt z nowoczesną technologią CO2
&#8226; Konkurencyjna płaca i bardzo dobre warunki pracy
&#8226; Praca na hali, w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków:

&#8226; Montaż mechaniczny kompresorów, separatorów, zaworów, wymienników ciepła
&#8226; Wykonywanie instalacji wysokiego ciśnienia techniką lutowania twardego CU
&#8226; Budowa zespołu i organizacja stanowisk pracy
&#8226; Planowanie i realizacja zadań w swoim obszarze
&#8226; Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
&#8226; Współpraca z działem produkcji w Danii

Wymagania:

&#8226; Bardzo dobra umiejętność lutowania twardego CU
&#8226; Komunikatywna znajomość języka angielskiego
&#8226; Praktyczna znajomość urządzeń chłodniczych
&#8226; Pozytywne nastawienie i predyspozycje liderskie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: techniczne@lsj.pl w tytule wpisując Team leader &#8211; monter urządzeń chłodniczych

Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację: Karol Świtelski 510 034 350.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

LSJ HR GROUP
Licencja 4440
Celna 1, 70-644 Szczecin, tel. +48 91 814 52 52

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl