Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

StaŻ W Dziale Ofertowania

(Poznań, Poznań, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

STAŻYSTA W DZIALE OFERTOWANIA

Elektro-Futura to zgrany, zorientowany na potrzeby i wymogi Klienta zespół specjalistów, świadczący usługi w zakresie szeroko pojętych instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych w budownictwie. Ponad 20 letnie doświadczenie liderów oraz najwyższa jakość prac realizowanych przez Elektro-Futura, to w 100% efekt zaangażowania i profesjonalizmu ludzi, którzy tworzą ten zespół. Od samego początku i za każdym razem skutecznie stawiają czoła nawet najtrudniejszym zadaniom, od projektu do realizacji dla coraz bardziej wymagających Klientów.

OBOWIĄZKI:
- Analizy techniczno &#8211; ekonomiczne
- Analiza dokumentacji przetargowej i przedmiarów
- Sporządzanie kosztorysów na bazie przedmiarów
- Sporządzanie kalkulacji cenowych (excel)
- Sporządzanie ofert o statucie wewnętrznym
- Weryfikacja i kompletacja ofert handlowych pod kontrolą przełożonego
- Optymalizacja ofert pod względem kosztów i wydajności
- Analiza ofert podwykonawców i dostawców
- Prowadzenie archiwum
- Raportowanie

WYMAGANIA
- dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- znajomość programu MS Excel,
- podstawowa znajomość programu Autocad,
- zdolności analityczne, umiejętność organizacji czasu pracy własnej,
- dokładność, skrupulatność, terminowość
- wiedza teoretyczna na temat tworzenia ofert
- mile widziane doświadczenie w ofertowaniu/tworzeniu kosztorysów

Mile widziane:
- znajomość programów Norma, Zuzia,
- wiedza i/lub doświadczenie w montowaniu instalacji elektrycznych

OFERUJEMY:
- naukę tworzenia kosztorysów i sporządzania kalkulacji cenowych
- poznanie branży elektroinstalacji z różnych perspektyw
(staż w dziale ofertowania i ponadto: udział w negocjacjach handlowych, wizytacje budów, poznanie struktury całej firmy)
- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
- aktywne uczestnictwo w działaniach Działu Ofertowania
- wsparcie doświadczonych specjalistów,
- możliwość rozwoju osobistego,
- pracę w miłym i rzeczowym zespole,
- bezpłatny staż w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) proszę opatrzyć numerem referencyjnym i wysłać na poniższy adres. Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych (dokumenty bez klauzuli nie będą rozpatrywane).
Adres kontaktowy: a.slodkowska@elektro-futura.pl
Numer referencyjny: SDO/01/PO
Termin nadsyłania dokumentów: 10-02-2012r.