Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista/ka ds. technicznych

(Toruń /Bydgoszczy, Toruń, )

Start People to jedna z wiodących Agencji Pracy na polskim rynku. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji, selekcji, payrollu i doradztwa personalnego. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy USG People N.V., należącej do pierwszej piątki największych i najbardziej renomowanych europejskich firm w branży HR.

Dla Naszego Klienta, należącego do jednej z największych grup świadczących usługi z zakresu pasażerskich przewozów kolejowych w Europie, zatrudniającej ponad 38 500 osób i realizująca każdego roku ponad 1 miliard przewozów pasażerskich w 11 krajach europejskich, w związku z dynamicznym rozwojem na Polskim rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: SdTUT/06/2012/TOR
Miejsce pracy: Toruń /Bydgoszczy

Obowiązki:

&#8226; współtworzenia polityki serwisowej oraz jej realizacja,
&#8226; określenia standardów wymagań w zakresie obsługi serwisowej taboru,
&#8226; nadzór nad procesami utrzymania i modernizacji taboru,
&#8226; kontrola oraz ewidencja wykonywanych czynności serwisowych,
&#8226; optymalizacja kosztów oraz czasu realizacji naprawy,
&#8226; koordynowanie odbiorów technicznych wagonów kolejowych oraz udział w jazdach próbnych,
&#8226; zarządzanie zapasem materiałów eksploatacyjnych.

Wymagania:
&#8226; doświadczenie w branży transportu kolejowego lub w branży transportowej na stanowiskach technicznych,
&#8226; wykształcenie wyższe techniczne,
&#8226; znajomość przepisów prawa kolejowego,
&#8226; znajomość rynku firm serwisowych,
&#8226; znajomość zasad i regulacji prawnych dotyczących obsługi serwisowych pojazdów szynowych,
&#8226; bardzo dobra znajomość MS Office,
&#8226; samodzielność i inicjatywa w działaniu,
&#8226; wysokie umiejętności interpersonalne i pracy zespołowej,
&#8226; dokładności oraz sumienność,
&#8226; dobra znajomość języka angielskiego,
&#8226; prawo jazd kat. B,
&#8226; mobilność.

Oferujemy:

&#8226; pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
&#8226; rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie swojego CV na adres:

tor_rekrutacja@startpeople.pl

W temacie maila prosimy podać numer referencyjny i nazwisko. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV:

*Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

*Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Czerwiec, 2012  10:48