Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. przygotowania produkcji i ofert

Kraków, Kraków,

Firma zajmująca się działalnością w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz automatyki urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zatrudni SPECJALISTĘ DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI I OFERT.

Główne obowiązki:
- przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,
- sporządzanie kalkulacji cenowych,
- analiza dokumentacji przetargowej i specyfikacji technicznej,
- utrzymywanie kontaktów z dostawcami materiałów i urządzeń.

Oczekujemy:
- wykształcenia kierunkowego,
- doświadczenia na podobnym stanowisku,
- znajomości j. angielskiego,
- znajomości pakietu MS Office, Auto CAD,
- umiejętności pracy w zespole, dokładności i terminowości.

Oferujemy:
- pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Aplikacje z dopiskiem &#8216;Specjalista&#8217; proszę przesyłać na adres email:
hr@wos-klima.pl/.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Wrzesien, 2011  10:01

Identyfikator: 339533

Wyświetleń: 3160