Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

(Okolice Lęborka, Lębork, )

ETIF Polska Sp. z o.o. to Agencja Doradztwa Personalnego działająca od roku 2006 na polskim rynku szeroko rozumianego obszaru HR. Obecnie dla naszego Klienta - Międzynarodowego Koncernu będącego Liderem w dziedzinie technologii energetyki i automatyki poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Okolice Lęborka

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe);
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie międzynarodowej);
- Silna motywacja, zaangażowanie i inicjatywa;
- Doskonała organizacja pracy własnej;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Biegła obsługa pakietu MS Office,
- Mile widziana znajomość SAP.
obowiązki:

- Nadzór nad spełnianiem wymagań międzynarodowych standardów w zakresie zarządzania jakością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem i higieną pracy;
- Tworzenie i wdrażanie planów rozwoju/poprawy, prowadzenie audytów jakości, środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy w Spółce i u dostawców.
- Udział w audytach u dostawców
- Udział w przeglądach Systemu Zarządzania dokonywanych przez Kierownictwo Zakładu.
- Inicjowanie działań usprawniających.
- Nadzorowanie zgodności wprowadzanych zmian z wymaganiami ABB, normami i wymaganiami klienta.
- Dokumentowanie ustaleń w postaci procedur i instrukcji.
- Monitorowanie skuteczności wprowadzenia zmian procesowych poprzez analizowanie wskaźników i audity.
o Wskazywanie rozbieżności pomiędzy założeniami organizacji procesu, a stanem faktycznym.
o Monitorowanie wskaźników efektywności procesu i podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych wynikających z tej analizy.
- Udział w kształtowaniu świadomości jakości wśród pracowników.
oferujemy:

- stabilną pracę w Międzynarodowej Firmie,
- stały rozwój,
- atrakcyjne warunki pracy.
opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@etif.eu w tytule e-mail podając nr ref. SJA/04/12 Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;