Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. IT

(Kadzidło, Szczytno, )

Stacon TIS Duszak S.J. , lider branży budowlanej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuję pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. informatyki
(miejsce pracy: Kadzidło/ woj. mazowieckie)

Zakres obowiązków:
-Wsparcie użytkowników systemów IT.
-Rozwiązywanie problemów informatycznych.
-Praca w systemie IFS.
-Współpraca z firmami zewnętrznymi w przypadku takiej konieczności.
-Dbałość o wysoki poziom obsługi biura spółki.

Wymagania:
-Min. 2 letnie doświadczenie w zakresie wsparcia informatycznego.
-Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.
-Bardzo dobra znajomość systemów Windows na poziomie administracji stacją roboczą.
-Znajomość środowiska Active Directory, poczty Exchange, sieci komputerowych, IFS.
-Znajomość obsługi sprzętu biurowego.
-Znajomość obsługi urządzeń mobilnych.
-Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań.
-Bardzo wysoka kultura osobista.
-Nastawienie na pracę zespołową.
-Odpowiedzialność i samodzielność.
-Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym .

Oferujemy:
-Pracę na samodzielnym stanowisku, polegającą na wsparciu informatycznym pracowników biura.
Możliwość rozwoju w dziale IT (Helpdesk jest punktem wyjściowym do dalszego rozwoju w pozostałych sekcjach IT).
-Pracę w dziale IT- opartym o najnowsze technologie Microsoft ( Wirtualizacja, macierze dyskowe Hyper &#8211; V, )
-Umowę o pracę.
-Certyfikowane szkolenia Microsoft.
-Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach informatycznych i biznesowych.
Chcesz rozwijać się razem z nami?

CV prosimy przesyłać na adres email: k.kempisty-pupik@stacon.pl w treści wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl