Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / In篡nierowie / Robotnicy
<< Poprzednie og這szenie

Spawacz Tig 141

(Krak荑, Krak闚, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

M紟ISZ I MASZ Sp. z o.o. (wpis do rejestru 7863)
pracownicybudowlani.pl
Oferta pracy tymczasowej.

Zwi您ku z rozpocz璚iem nowej inwestycji w Krakowie Bronowicach dla naszego Klienta poszukujemy do鈍iadczonych pracownik闚 na stanowisko:

Spawacz TIG 141
Nr ref.: SPA/KRK
Miejsce pracy: Krak闚 budowa Galerii Bronowice

Opis Stanowiska:

- spawanie metod TIG 141 w os這nie argonu (na zewn徠rz i wype軟ienie argonem te)
- Wymagane UPRAWNIENIA SPAWALNICZE TIG 141
- praca przy spawaniu rur ze stali czarnej &#8211; 鈔ednice DN &#8211; 200 &#8211; 15
- spawy na rurach o 鈔ednicach DN 200 &#8211; 50
- spawanie kolan z rurami
- spawanie i przygotowywanie gotowych element闚 na ziemi do p騧niejszego podwieszenia (prefabrykacja)np.: elementy kompensacyjne typy rura / kolano/ 陰czka /rura / kolano
- spawanie przygotowanych i podwieszonych odcink闚 rur na wysoko軼i
- praca zar闚no na ziemi jak i na wysoko軼i (na zwy磬ach)

SPAWY b璠 sprawdzane wzrokowo, pr鏏y ci郾ieniowe, nie wykluczone prze鈍ietlanie spaw闚

Wymagania:

&#8226; Uprawnienia spawalnicze obowi您kowe TIG 141 (potwierdzone odpowiednimi uprawnieniami i certyfikatami).
&#8226; Udokumentowane do鈍iadczenie na tym stanowisku
&#8226; Do鈍iadczenie w samodzielnej pracy na podstawie rysunku technicznego.
&#8226; Dba這嗆 o wysoki poziom prac spawalniczych oraz terminowo嗆 wykonywanych zada.
&#8226; Dobra organizacja pracy i sprawno嗆 manualna.
&#8226; Zdolno嗆 do pracy na wysoko軼i powy瞠j 3 metr闚, umiej皻no嗆 pracy na zwy盧e
&#8226; Dyspozycyjno嗆 do pracy w godzinach nadliczbowych i w weekendy.

Czas pracy:

Poniedzia貫k Pi徠ek 7- 17
Soboty 7-14
Mo磧iwe nadgodziny

OKRES PRACY MINIMUM 3 MIESI。E
Oferujemy:
&#8226; Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia. (sk豉dki ZUS odprowadzane od ka盥ej godziny)
&#8226; Stawk godzinow 16 z netto
&#8226; Docelowo mo磧iwo嗆 podj璚ia sta貫j wsp馧pracy przy r騜nych projektach w kraju jak i za granic.
Osoby zainteresowane ofert pracy zapraszamy do zg這szenia kandydatury i za陰czenia CV
Prosimy o do陰czenie klauzuli:

&#8222;Wyra瘸m zgod na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z p騧n. zm.). Dane te b璠 przetwarzane przez M紟ISZ I MASZ Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia

Og這szenie dodane: Sobota, 06 Kwiecien, 2013  10:54

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl