Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz TIG 141 cia/spaw/02/13

(Gdańsk, ul. Lęborska 3b, Gdansk, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymagania:
Hands2Work Sp. z o.o. zajmuje się wspieraniem Firm i Organizacji, które potrzebują efektywnych rozwiązań w doborze personelu oraz polityki personalnej. Działamy w otoczeniu środowiska biznesowego, gdzie cechuje nas skuteczność i profesjonalizm.

Obecnie dla naszego klienta z branży produkcji spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz TIG
lokalizacja pracy: Tuchom, Gdynia

Wymagania:

umiejętność czytania rysunku technicznego;
mile widziane doświadczenie w pracy spawacza metodą 141;
wykształcenie minimum zawodowe;
pracowitość;
dokładność.

obowiązki:
- spawanie metodą TIG stali nierdzewnej

oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość nadgodzin
- praca w systemie zmianowym

opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ) z podanym numerem referencyjnym CIA/SPAW/02/13 w temacie maila na adres: praca@hands2work.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Hands2work Sp. z o. o.&#8221;

Nr certyfikatu o wpisie do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia 6074.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 22 Maj, 2013  14:15