Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz 141 Duplex

(Katowice, Gliwice, )

Firma SBS Holding z siedzib± w Płocku poszukuje pracowników na stanowisko:
SPAWACZ TIG (Duplex)

Opis stanowiska pracy
- spawanie grupy materiałowej (Duplex stal nierdzewna)
- spawanie TIG (stal czarna)
- spawanie rur (dużych i małych ¶rednic do 30 mm)
- praca na hali

Wymagania
- staż pracy min. 2 lata
- do¶wiadczenie w spawaniu rur (duplex)
- aktualne certyfikaty
- dobra znajomo¶ć rysunku,

Oferujemy:
- przejrzyst± formę zatrudnienia
- pracę w delegacji na dogodnych warunkach (praca w Katowicach)
- zakwaterowanie i dojazdy do pracy (lub zwrot kosztów)

www.sbsholding.pl

Kontakt: e-mail: rekrutacja@sbsholding.pl
tel (024) 366-22-42

lub osobi¶cie
ul. Otolińska 21 IIp. pok. 212A i 212B
Budynek Wektra Holding

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Maj, 2012  14:17

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic± Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl