Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Serwisant Urządzeń Klimatyzacyjnych - Poznań

(Poznań, Poznań, )

Grupa LeasingTeam działa na rynku polskim od 2004 r., oferując szereg usług z zakresu Human Resources. Swoimi działaniami wspieramy naszych Klientów w zakresie outsourcingu pracowniczego, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej, a także outsourcingu kadrowo &#8211; płacowego. Wysoka jakość usług świadczonych przez Grupę LeasingTeam została w roku 2007 potwierdzona certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000. LeasingTeam Sp. z o.o. posiada certyfikat o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (wpis pod numerem 636).

Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym dla naszych Klientów i przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Pracowników.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Serwisant Urządzeń Klimatyzacyjnych
Miejsce pracy: Poznań
numer ref.: KLIM/PZ/2012

Obowiązki:

- serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych bezpośredniego odparowania typu split i agregatów skraplających
- serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych/grzewcze wodne &#8211; klimakonwektory, kurtyny powietrzne i aparaty grzewczo-wentylacyjne
- serwisowanie agregatów wody lodowej i modułów hydraulicznych
- serwisowanie central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, wewnętrzne pompy ciepła
- serwisowanie wentylatorów nawiewno - wyciągowych

Wymagania:

- wykształcenie techniczne w zakresie elektryki/energetyki/elektroniki,
- minimum 4 letnie doświadczenie w eksploatacji urządzeń w ruchu ciągłym (warunek konieczny),
- doświadczenie w pracy z urządzeniami klimatyzacyjnymi min. firm: Hitachi, Emerson, RC
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i DTR urządzeń,
- uprawnienia SEP G1 do 1kW w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych, urządzeń prądotwórczych i elektrotermicznych,
- świadectwo kwalifikacji w zakresie naprawy i obsługi technicznej urządzeń i instalacji chłodniczych zawierających
- substancje kontrolowane oraz obrotu tymi substancjami,
- znajomość obsługi komputera,
- dyspozycyjność do pracy w delegacji oraz wykonywania prac na wysokości
- umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i rzetelność.

Mile widziane:

- uprawnienia SEP G2 w zakresie eksploatacji urządzeń, wentylacji, klimatyzacji, chłodniczych, pomp, wentylatorów i dmuchaw o mocy powyżej 50 kW

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w ramach umowy o pracę;
- możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego;
- atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na maila m.pilipowicz@leasingteam.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.