Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Serwisant Systemów Teleinformatycznych

(Radom, Radom, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

BIATEL BIT SA poszukuje osoby na stanowisko:

Serwisant systemów teleinformatycznych

Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Zadania:
- Montaż, serwis oraz konserwacja instalacji niskoprądowych, teleinformatycznych według posiadanej dokumentacji na terenie danego województwa
- Przygotowywanie szczegółowych raportów serwisowych
- Obsługa telefonu Hot-Line
- wykonanie pomiarów elektrycznych wraz z dokumentacją.

Niezbędne wymagania:
- dobra znajomość systemów teleinformatycznych oraz instalacji do 1kV;
-Wykształcenie z zakresu elektryki, elektroniki lub informatyki;
-Uprawnienia SEP kat. E do 1kV z pomiarami;
- Znajomość systemów Windows, Linux;
- Czynne prawo jazdy kat. B i min. 3 letnie doświadczenie w kierowaniu pojazdami;
-Umiejętność wykonywania prac instalatorskich;
-Doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Dyspozycyjność i gotowość do nagłych wyjazdów serwisowych;
- Umiejętność samodzielnej pracy
- Dobra samoorganizacja oraz samokontrola

Mile widziane:
- uprawnienia SEP kat. D
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
- wykształcenie wyższe inżynierskie

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat);
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Niezbędne narzędzia do pracy;