Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Serwisant - Monter

(Mława/Ostrołęka/Olsztynek/Szczytno, Mława, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Obowiązki:
- montaż i serwis bram (szybkobieżnych, segmentowych, rolowanych, harmonijkowych itp) ramp i drzwi technicznych
praca w zespole dwuosobowym
częste delegacje głównie na terenie Polski

Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe
doświadczenie w montażu bram, doków, maszyn i urządzeń technicznych w zakładach przemysłowych
preferowane osoby z uprawnieniami SEP do 1 kV
mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy i podnośnik nożycowy
umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (wiertarki, piły, spawarka)
zaangażowanie i długofalowy związek z firmą
chęć do odbywania delegacji
umiejętności rozmowy  z klientem, kultura osobista
- czynne prawo jazdy kat. B (samochód służbowy)
- osoby z okolic Olsztynka, Szczytna, Mławy, Ostrołęki

Oferujemy:
- pracę w prężnie rozwijającej się, renomowanej firmie
- pracę na cały etat
zdobycie cennego doświadczenia
atrakcyjne wynagrodzenie
stabilne zatrudnienie
możliwość wsparcia w doskonaleniu zawodowym: kursy, szkolenia.