Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Regionalny menedżer sprzedaży

(Katowice, Katowice, )

Polski oddział firmy-lidera niemieckiego rynku zajmującego się dystrybucją szerokiej gamy materiałów do izolacji technicznych stosowanych w budownictwie, klimatyzacji, wentylacji, instalacjach wod-kad, co, grzewczych, jak również narzędzi i elektronarzędzi znanych, renomowanych firm, w związku z planami dalszego rozwoju zatrudni kandydatów na stanowisko regionalnego menedżera sprzedaży w regionie śląskim.

Wymagania:
wyższe wykształcenie techniczne, pożądany kierunek: inżynieria sanitarna, kilkuletnie doświadczenie handlowe w branży instalacyjnej, czynna znajomość języka niemieckiego/angielskiego

Zadania:
1. opieka nad dotychczasowymi klientami firmy i dalsza z nimi współpraca
2. rozwój rynku i ekspansja firmy w powierzonym regionie, pożliwość poszerzenia terenu działania na województwa wschodnie

Oferujemy:
1. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
2. bardzo dobre wynagrodzenie stałe i wysokie wskaźniki premiowe
3. szkolenia zawodowe i perspektywa indywidualnego rozwoju
4. pełne wyposażenie stanowiska: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
pm@wroclaw.neo.pl
tel. 717290095, 506590141
info: www.pmwroclaw.firmeo.biz