Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Program Manager

(Kraków, Kraków, )

Dla naszego klienta z woj. Małopolskiego (okolice Krakowa) działającego w branży motoryzacyjnej poszukujemy doświadczonych Kandydatów na ww. stanowisko

Obowiązki:

Ścisła kontrola nad przepływem informacji pomiędzy działami konstruktorów i koordynacja istniejących oraz nowych projektów dotyczących wyrobu
Opracowywanie odpowiednich rozwiązań, planów oraz metod realizacji projektów zgodnie z wymaganiami klientów
Stała współpraca z klientami w zakresie zmian, modyfikacji, ulepszeń dotychczasowych rozwiązań
Uczestnictwo w regularnych spotkaniach z działem konstruktorów celem analiz oraz oceny bieżącej sytuacji
Ciągłe monitorowanie, dbanie o terminowość oraz dokładność realizacji projektów
Zarządzanie kosztami i wydatkami oraz wprowadzanie nowych rozwiązań celem redukcji poniesionych kosztów
Analiza i definiowanie wszystkich występujących problemów inżynieryjnych oraz ich skuteczna naprawa

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (magister-inżynier)
Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziana branża motoryzacyjna)
Biegła znajomość języka angielskiego &#8211; wymóg konieczny (bezpośredni przełożony - obcokrajowiec)
Mile widziana znajomość innego j. obcego
Umiejętność pracy w środowisku MS Office
Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych krajowych oraz za granicę
Kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
Doświadczenie w budowania i utrzymywaniu relacji z klientami

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie działającej w branży motoryzacyjnej
Możliwość zrobienia kariery międzynarodowej (wyjazdy służbowe, szkolenia)
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego oraz posiadanych umiejętności

Zainteresowane osoby prosimy o rejestracje na naszej stronie internetowej www.peakstaff.pl &#8211; numer referencyjny MAN/PL/0812

&#8222;Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyzsze dane podaje dobrowolnie. Zostalem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostepu do tresci danych oraz mozliwosci ich poprawiania." Zastrzegamy sobie mozliwosc odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Certyfikat 4329