Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Produkcja Bydgoszcz umowa o pracę

Bydgoszcz, Bydgoszcz,

Agencja Pracy Tymczasowej i stałej Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik Produkcji

Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn i urządzeń przy obróbce drewna.

Wymagania:
- Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe.
- Doświadczenie w obsłudze maszyn lub pracy na linii produkcyjnej.
- Brak przeciwwskazań alergicznych (rozpuszczalniki, kleje).

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
- Pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy:
Bydgoszcz

CV prosimy przesyłać mailem lub za pośrednictwem portalu.biuro.bydgoszcz@beetsma.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 01 Pazdziernik, 2014  15:40

Identyfikator: 523981

Wyświetleń: 2064