Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji

Strzelce Opolskie , Strzelce Opolskie,

GI Group Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników . Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Zakres obowiązków:

&#8226; Prace na linii produkcyjnej
&#8226; Pakowanie gotowych elementów
&#8226; Przestrzeganie zasad systemu zarządzania jakością

Wymagania:

&#8226; minimalne wykształcenie : zasadnicze zawodowe
&#8226; zdolności manualne
&#8226; dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym
&#8226; zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy :

&#8226; umowę cywilnoprawną z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę
&#8226; współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; wyposażenie wymagane na danym stanowisku
&#8226; wynagrodzenie godzinowe
&#8226; pakiet korzyści dodatkowych + bonus za polecenie znajomego do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
Praca.strzelce@gigroup.com.pl/ ; tel. 785 380 400

Ogłoszenie dodane: Piatek, 03 Pazdziernik, 2014  12:35

Identyfikator: 524245

Wyświetleń: 2454