Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik magazynu/operator wózka widłowego

Sieniawa Żarska, Żary,

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Jesteś osobą dynamiczną, energiczną? Lubisz, gdy w pracy dużo się dzieje? Masz uprawnienia do obsługi wózka widłowego? Mamy ofertę pracy dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z okolic Żar, poszukujemy osób na stanowisko:

pracownik magazynowy-kierowca wózka widłowego

Zakres obowiązków:
- wsparcie procesów logistycznych (obsługa wózka widłowego)
- załadunek i rozładunek towarów
- prace magazynowe

Oczekiwania:
- uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- gotowość do pracy w systemie III zmianowym, czterobrygadowym
- chęć podjęcia pracy w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej

Oferta:
- atrakcyjna stawka
- pełna wyzwań praca w przyjaznej atmosferze
- praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- możliwość zdobycia doświadczenia

PRACA OD ZARAZ!

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Kwiecien, 2016  10:12

Identyfikator: 579877

Wyświetleń: 2766