Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcji

(Koszalin , Koszalin, )

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

- książeczka sanepidowska
- dobry stan zdrowia
- zdolności manualne
- gotowość do pracy zmianowej
- doświadczenie w pracy produkcyjnej w branży spożywczej

Zadania na stanowisku:
- praca na taśmie produkcyjnej
- kontrola produkowanych wyrobów
- przestrzeganie zasad BHP
- utrzymywanie miejsca pracy w czystości

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową
- wynagrodzenie zasadnicze plus premia
- możliwość stałej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w tytule Pracownik produkcji Koszalin na adres: Joanna.Krym@workservice.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.Ust Nr 133 poz. 883)".