Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Działu Techniczego - Radomsko

(Radomsko, Radomsko, )

Nowoczesna agencja rekrutacyjna INTERIMAX - realizująca projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw - aktualnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Działu Technicznego
Miejsce pracy: Radomsko
Nr ref.: PT/RAD/08/12

Zakres obowiązków:
&#8226; obsługa maszyn produkcyjnych
&#8226; kontrolowanie procesów produkcyjnych
&#8226; dbanie o prawidłowy ciąg produkcji
&#8226; rozwiązywanie problemów technicznych
&#8226; wdrażanie nowych rozwiązań technicznych
&#8226; zapewnianie bezawaryjnej pracy maszyn i urządzeń

Wymagania:
&#8226; wykształcenie techniczne
&#8226; gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym (weekendy wolne)
&#8226; dyspozycyjność
&#8226; sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
&#8226; zaangażowanie i efektywność
&#8226; brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej
&#8226; doświadczenie w pracy w Dziale Technicznym

Oferujemy:
&#8226; atrakcyjne warunki zatrudnienia
&#8226; przejrzyste zasady współpracy
&#8226; zatrudnienie z perspektywą nawiązania długofalowej współpracy
&#8226; współpraca z renomowanym Pracodawcą
&#8226; praca w nowoczesnym zakładzie
&#8226; zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@interimax.com z dopiskiem w tytule maila: "PT/RAD/08/12".
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).