Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla operatora maszyn zbrojarskich

Warszawa, Warszawa,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dla naszego Klienta z Wielkiej Brytanii specjalizującego się w cięciu i gięciu stali do zbrojenia betonu poszukujemy doświadczonych kandydatów do pracy na stanowisko:

Operator maszyn zbrojarskich

Miejsce pracy: okolice Belfastu
Nr Referencyjny: BAR/IP/Jobs.pl/

Zadania:

&#8226;Obsługa maszyn zbrojarskich - giętarki, piły, wiertnice
&#8226;Cięcie, gięcie, prostowanie prętów zbrojeniowych

Wymagania:

&#8226;Doświadczenie w pracy operatora maszyn zbrojarskich min. 3 lata
&#8226;Warunkiem koniecznym jest doświadczenie w obsłudze maszyn zbrojarskich
&#8226;Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

&#8226;Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, na terenie Wielkiej Brytanii
&#8226;Atrakcyjne warunki zatrudnienia
&#8226;Zakwaterowanie blisko miejsca pracy
&#8226;Pomoc w załatwieniu formalności (umowa, bilet, kontrakt) w Polsce i za granicą

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz z numerem referencyjnym BAR/IP na adres:
zbrojarz@jobs.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 04 Maj, 2015  15:49

Identyfikator: 547441

Wyświetleń: 2531