Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukiwany Inżynier Produktu

(Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, )

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, firmy z branży automotive poszukuje Pracownika na stanowisko:
Inżynier Produktu / Designer CATIA
(Ostrów Wielkopolski)

Opis stanowiska:
- zarządzanie dokumentacja konstrukcyjną
- modelowanie w programach 3D
- współpraca z inżynierem produktu w przygotowaniu rysunków
- analizy pomiarowe
- transfer plików do innych formatów
Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn)
- bardzo dobra znajomość modelowania 3D z użyciem program CATIA V5 / mile widziane umiejętności projektowania w programie UG
- zdolności analityczne
- dobra znajomość języka angielskiego
- zdolności komunikacyjne
- zdolność autonomicznej pracy w środowisku międzynarodowym
- kreatywność
- umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
&#8226; pracę w międzynarodowej firmie
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; pakiet socjalny
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim, z zaznaczeniem w temacie wiadomości &#8222;INŻYNIERPRODUKTU/nr.ref.0512&#8221;, na adres mailowy: aneta.dziadkowiec@jobsplus.pl

Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 06 Luty, 2012  11:05