Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / In篡nierowie / Robotnicy
<< Poprzednie og這szenie

Poszukiwany Elektronik - Automatyk Utrzymania Ruchu

(Ostr闚 Wielkopolski, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Firma JOBS PLUS, 鈍iadcz帷a kompleksowe us逝gi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i sta貫j, dla swojego Klienta, firmy z bran篡 automotive poszukuje Pracownika na stanowisko:
ELEKTRONIK &#8211; AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Opis stanowiska:
- Utrzymanie w sprawno軼i urz康ze produkcyjnych w zakresie system闚 automatyki i sterowania
- Programowanie i dostosowywanie oprogramowania steruj帷ego urz康zeniami produkcyjnymi do wymaganych parametr闚
- Bie膨cy serwis, usuwanie awarii i przegl康y prewencyjne urz康ze automatyki i sterowania

Wymagania:
- Wykszta販enie wy窺ze techniczne &#8211; in篡nier automatyk lub elektronik
- Do鈍iadczenie zawodowe
- Znajomo嗆 sterownik闚, zasad serwisowania uk豉d闚 automatyki i sterowania
- Mile widziana znajomo嗆 j瞛yka angielskiego oraz uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy:
-prac w mi璠zynarodowej firmie
-atrakcyjne wynagrodzenie
-bogaty pakiet socjalny (basen, si這wnia, dodatki 鈍i徠eczne itp.)
-dodatki do posi趾闚
-premie wynikowe, wakacyjne

Informacje dodatkowe:
Miejsce pracy: wojew鏚ztwo wielkopolskie

Osoby zainteresowane ofert pracy prosimy o przesy豉nie aplikacji w j瞛yku polskim, z zaznaczeniem w temacie wiadomo軼i &#8222;ELEKTRONIK-AUTOMATYK/nr.ref.0212&#8221; na adres mailowy: rekrutacja@jobsplus.pl

Jednocze郾ie informujemy, 瞠 kontaktujemy si tylko z wybranymi osobami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie nast瘼uj帷ej klauzuli: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).

Og這szenie dodane: Czwartek, 16 Luty, 2012  10:35

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl