Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukiwana osoba na stanowisko Inżyniera Technologa

(Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, )

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta poszukuje Pracownika na stanowisko:
Inżynier Technolog
(Ostrów Wielkopolski)

Opis stanowiska:
-prowadzanie procesu wdrożenia i uruchomienia urządzeń, od koncepcji poprzez monitorowanie dostawcy, aż po instalację oraz w fazie produkcyjnej,
-przygotowanie dobrze zdefiniowanych, standardowych procedur szkolenia, obsługi ustawiania: przygotowanie planów kontroli, diagramów przepływu, PFMEA, planów utrzymania(wsparcie służb utrzymania ruchu)
- wsparcie procesu ADP (Advanced Development Process), fazy rozwojowej i produkcyjnej, ciągłego doskonalenia i działań obniżających koszty
- przekazywanie / wymiana doświadczeń z partnerami w innych lokalizacjach dywizji
- prowadzenie aktualnych planów wydajności maszyn

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn)
- umiejętność rozwiązywania problemów
- znajomość zagadnień związanych z jakością
- bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne
-zdolności organizacyjne
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- chęć i gotowość do podróżowania
Oferujemy:
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
- stabilne zatrudnienie
- pełen pakiet socjalny (basen, siłownia, wydarzenia kulturalne itd.)
- szkolenia
- premie wynikowe i wakacyjne
- bony świąteczne
- niepowtarzalną szansę rozwoju osobistego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim na adres:
aneta.dziadkowiec@jobsplus.pl. W temacie wiadomości proszę podać stanowisko, którego dotyczy aplikacja.
Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3