Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Pomocnik montera

(Świnoujście, Świnoujście, )

TAP Serwis Pierwsza Techniczna Agencja Pracy w Polsce. Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie polskich przedsiębiorstw na wykwalifikowanych pracowników z sektora stoczniowego. Wkrótce potem rozszerzyliśmy naszą działalność o inne branże i kolejne oddziały. TAP Serwis świadczy usługi dla kluczowych klientów z branży przemysłowej w sektorach energetycznych, petrochemicznych, gazowniczych, chemicznych oraz stoczniowych. TAP Serwis Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, certyfikat nr 8686.
W TAP Serwis dobrze wiemy, jaką wartość firmy stanowi dobry pracownik.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko: Pomocnik montera
Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie

Nr ref.: PomM/ZP/2013

Zakres obowiązków:
- Prace pomocnicze przy budowie gazociągu
Wymagania:
- Uprawnienia na zwyżki &#8211; warunek konieczny,
- Doświadczenie zawodowe min 2 lata,
- Znajomość rysunku izometrycznego i technicznego- mile widziana
- Doświadczenie w budowie gazociągów lub rurociągów- mile widziane
- Solidność i obowiązkowość w wykonywaniu zadań, dbałość o porządek i powierzone mienie
- Samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy:
- Zapewniamy zakwaterowanie,
- Certyfikowaną odzież ochronną,
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju i awansu.

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV oraz wszelkich dodatkowych uprawnień na adres: rekrutacja@tapserwis.pl
W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.