Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pomocnik magazyniera (nr ref. LN/07/15)

Warszawa (Ożarów), Ożarów Mazowiecki,

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pomocnik magazyniera
Nr ref: LN/07/15
Miejsce pracy: Warszawa (Ożarów)

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się hurtową sprzedażą opon.
Praca na hali.
Układanie opon w koszach.
Przygotowywanie opon do wysyłki.
Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Siła fizyczna i chęć do pracy.
Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
Komunikatywność.
Dyspozycyjność.

Oferujemy:

Pracę w renomowanej firmie.
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.
Pracę w wymiarze 8-12 godzin dziennie.
Pracę w systemie zmianowym (godz. 6.00-14.00, 8.00-16.00, 10.00-22.00, 16.00-24.00).
Możliwość pracy w soboty.
Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

weegree.employsystem.compl/application/form/212891/0/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 06 Sierpien, 2015  11:48

Identyfikator: 557663

Wyświetleń: 2243