Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

PILNE!! Spawacz 141, 141/111 woj.śląskie

(Poręba, Poręba, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Wymagania:
-Aktualne uprawnienia TUV 141 lub 141/111 na gr mat. 8 lub 5 oraz P235;16 Mo3
-Doświadczenie w spawaniu na poduszce powietrznej
-Pozytywne zaliczenie testów spawalniczych polegających na:1) 45 st doczołowym, 2) połączenie kątowe oraz 3) spawanie rur do kolektora.
obowiązki:
-Praca na stanowisku spawacza przy prefabrykacji od czwartku 29.03.2012 ( testy w poniedziałek 26.03.2012)
-Zakres materiałów od średnic: śr. 38-ścianka 2,9; śr.70 ścianka 4; średnica 42 ścianka 4; spoiny doczołowe, kątowe
oferujemy:
-Pracę do końca roku z możliwością przedłużenia
-Zakwaterowanie na miejscu pracy
-Atrakcyjne wynagrodzenie
opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz skanów aktualnych uprawnień na adres: gdansk@semiserwis.pl. Prosimy o podanie nazwy stanowiska: Spawacz Poręba w temacie wiadomości.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami