Polska Darmowe Ogłoszenia

Operator- pracownik produkcji - zaczynamy od 2350 zł na rękę! od zaraz

Banino/Miszewo, Gdansk,

Dla naszego klienta, firmy z branży chemicznej poszukujemy osób na stanowisko :

Operator - pracownik produkcji

Co zyskujesz?
- umowa o pracę tymczasową (pierwsza umowa na 3 miesiące!)
- praca na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (od 2350 zł na rękę)
- dodatek za pracę zmianową (wysokość 7% za II zmianę, 15% za III zmianę)
- dodatek za pracę w sobotę i niedzielę (150% stawki)
- częściowy zwrot kosztów dojazdu do pracy
- praca w renomowanej i solidnej firmie
- możliwość awansu

Oczekujemy:
- gotowość do pracy trzyzmianowej w systemie IV brygadowym
- mile widziane doświadczenie na produkcji
- rzetelność, dokładność
- przestrzeganie przepisów BHP i ochrony środowiska
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, wciągniki, żurawie stacjonarne (wystarczy też chęć uzyskania uprawnień w przyszłości!)

Obowiązki:
- praca przy mieszalnikach i dodawanie komponentów
- wykonywanie czynności produkcyjnych
- obsługa urządzeń pomocniczych związanych z produkcją
- utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy
- dbanie o detale podczas procesu produkcji

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami już dziś ! Zadzwoń lub wyślij SMS o treśći "Praca Miszewo" pod numer telefonu 667 885 855 &#8211; oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Praca Tymczasowa

"Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."
Nr ref: PROD/06/2017

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 25 Lipiec, 2017  12:09

Identyfikator: 616905

Wyświetleń: 2062