Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Operator palnika acetylenowego / Prostowacz

(Katowice, Katowice, )

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145.

Duża, międzynarodowa firma produkcyjna w okolicach Katowic, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Operator palnika acetylenowego
Miejsce pracy: okolice Katowic
Nr Ref.: 311/06/2012

Zakres obowiązków:
&#8226; Praca z rysunkiem technicznym,
&#8226; Prostowanie elementów w celu nadania im odpowiedniego kształtu.

Wymagania:
&#8226; Doświadczenie w pracy z palnikiem acetylenowo-tlenowym,
&#8226; Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
&#8226; Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
&#8226; Umiejętność posługiwania się palnikiem acetylenowo-tlenowym,
&#8226; Umiejętność organizowania własnego czasu pracy,
&#8226; Rzetelność, sumienność, dokładność.

Nasz Klient oferuje:
&#8226; Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
&#8226; Dodatki socjalne,
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
&#8226; Możliwość rozwoju,
&#8226; Bardzo dobre warunki pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: spawacz@moltton.com z zaznaczeniem nr ref. w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.883)&#8221;