Polska Darmowe Ogłoszenia

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie Nr ref: KM/08/15

Bierutów , Wroclaw,

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Nr ref: KM/08/15

Miejsce pracy: Bierutów

Opis stanowiska:
&#8226;Praca w firmie zajmującej się produkcją drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.
&#8226;Obsługa obrabiarek CNC Biesse Rover C6 (Ustawianie parametrów narzędzi w głowicy obrabiarki, mocowanie przedmiotów w uchwytach obrabiarki).
&#8226;Praca na podstawie rysunku technicznego.
&#8226;Zgłaszanie nieprawidłowości pracy obrabiarek CNC.

Wymagania:
&#8226;Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.
&#8226;Min. pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
&#8226;Umiejętność obsługi i programowania obrabiarek CNC.
&#8226;Znajomość rysunku technicznego.
&#8226;Umiejętność szybkiego uczenia się.
&#8226;Punktualność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
&#8226;Zdolności manualne.

Oferujemy:
&#8226;Wynagrodzenie 2400 zł brutto miesięcznie.
&#8226;Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
&#8226;Przyuczenie do obsługi poszczególnych maszyn.
&#8226;Możliwość rozwoju zawodowego.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 25 Sierpien, 2015  13:56

Identyfikator: 559536

Wyświetleń: 2436