Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Operator maszyn CNC Jarocin

(Jarocin, Pleszew, )

Agencja zatrudnienia Randstad sp. z o.o.(nr licencji 47)dla swojego Klienta, renomowanej firmy z ponad 60 letnią tradycję w produkcji obrabiarek i wyposażenia maszyn poszukujemy osób na stanowisko:

operator maszyn CNC

Zakres obowiązków:

- Obsługa obrabiarki sterowanej numerycznie,
- Dobieranie narzędzi skrawających, pomiarowych,
- Mocowanie i ustawianie narzędzi,
- Mocowanie obrabianych przedmiotów,
- Pomiary warsztatowe narzędziami i przyrządami pomiarowymi suwmiarkowymi,
- Czytanie dokumentacji warsztatowej,rysunków technicznych,planów operacyjnych.

Wymagania:

- Wykształcenie min. zawodowe
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Umiejętność programowania obrabiarek CNC
- Znajomość zastosowania przyrządów pomiarowych
- Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC mile widziane
- Odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- Pracę na rzecz renomowanej firmy
- Możliwość długotrwałej współpracy
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę zmianową