Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Operator lasera do cięcia blach

Miechucino , Kartuzy,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie
-min. roczne doświadczenie w pracy na maszynach CNC
-doświadczenie w kierowaniu ludźmi będzie dodatkowym atutem
-znajomość rysunku technicznego
-znajomość podstawowych zagadnień z branży metalowej
obowiązki:

-obsługa maszyny do laserowego cięcia blach Mazak STX
- programowanie maszyn z poziomu programu SICAM.
oferujemy:

-umowę o prace,
-pracę w systemie dwuzmianowym,
-stabilne zatrudnienie,
-pracę od zaraz,
-dobre warunki finansowe,
-miejsce pracy Miechucino
opis dodatkowy:

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@new-horizon.eu podając w treści wiadomości numer referencyjny NH/OLM/3108. Do CV proszę dopisać klauzulę o następującej treści: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę New Horizon Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 05 Wrzesien, 2011  09:59

Identyfikator: 337865

Wyświetleń: 6399