Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Operator laminarki

(Stargard Szczeciński, Stargard Szczeciński, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Szanowni Państwo,

Dla Naszego Klienta &#8211; firmy z zagranicznym kapitałem zlokalizowanej w Stargardzie, zajmującej się produkcją opakowań na szeroką skalę, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Laminarki
Miejsce pracy : Stargard Szczeciński

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
&#8226; Obsługa maszyny do laminacji folii
&#8226; Inne prace związane z działem laminacji folii
&#8226; Kontrola jakości w trakcie produkcji
&#8226; Przestrzeganie przepisów BHP, ppoż. oraz innych obowiązujących procedur

WYMAGANIA :
&#8226; Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku pracy
&#8226; Zaangażowanie w wykonywaną pracę
&#8226; Odpowiedzialność
&#8226; Dyspozycyjność

PRACODAWCA OFERUJE :
&#8226; Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
&#8226; Wynagrodzenie podstawowe plus premie
&#8226; Pracę od poniedziałku do piątku
&#8226; Możliwość rozwoju &#8211; pakiet szkoleń (w tym szkolenie w Hiszpanii)

Osoby zainteresowany ofertą, prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia na adres techniczne@lsj.pl.
W temacie prosimy wpisać &#8211; Operator Laminarki. Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację: Karol Świtelski 510 034 350.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl