Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / In篡nierowie / Robotnicy
<< Poprzednie og這szenie

Operator W茿ka Widυwego

(Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Max Power Sp. z o.o.
Dla naszego klienta &#8211; korea雟kiej firmy produkuj帷ej podzespo造 wtryskiwane i montowane do elektroniki (TV), sprz皻闚 AGD oraz na potrzeby rynku samochodowego poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:

OPERATOR W紌KA WIDΜWEGO
(Strzelce Opolskie)

Opis stanowiska:
 obs逝ga w霩ka wid這wego
Wymagania:
 aktualne uprawnienia do obs逝gi w霩k闚 wid這wych
 do鈍iadczenie w prowadzeniu w霩k闚 wid這wych
 dyspozycyjno嗆
 wysoki poziom kultury osobistej
 wysoka motywacja do pracy
Oferujemy:
 prac w systemie zmianowym
 mo磧iwo嗆 rozwoju i zdobycia nowego do鈍iadczenia zawodowego
 umow o prac tymczasow

Osoby zainteresowane prosz o przesy豉nie CV na adres:
zuzanna.skwarczynska@max-power.com.pl z dopiskiem Operator w霩ka wid這wego

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl