Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Produkcji W CheŁmŻy

Chełmża, Chełmża,

Polski  HR  &#8211;  Temporary  Work  to agencja  rekrutacyjna  wyspecjalizowana w pracy tymczasowej.
Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami działającymi w różnych branżach, dlatego przez cały rok znajdziesz u nas oferty pracy przy ciekawych projektach na terenie całego kraju.
 Należymy do  Polskiego  HR  S.A., który na międzynarodowym rynku pracy funkcjonuje od 1999 r. i zrekrutował już ponad 150 000 pracowników.
 Polski HR &#8211; Temporary Work Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10736.
 Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy w charakterze:

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Osób na stanowisko:

Pracownika pomocniczego przy produkcji

Miejsce Pracy: Chełmża

Obowiązki:
&#8226; praca przy produkcji mas asfaltowych

Wymagania:
&#8226; dokładność,
&#8226; dobra organizacja pracy,
&#8226; dbałość o powierzony sprzęt,
&#8226; dyspozycyjność,

Oferujemy:
&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie
&#8226; pracę w systemie 3-zmianowy
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. Z 2002. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji pocztą elektroniczną do celów związanych z rekrutacją zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144 poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 08 Lipiec, 2016  17:15

Identyfikator: 587207

Wyświetleń: 1665