Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy

OPERATOR CNC (tokarki kłowe i karuzelowe) ze znaj. j. angielskiego i prawem jazdy!

(Jsselstein, Utrecht, Holandia, Katowice, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476 .
Dla naszego klienta z Holandii poszukujemy osób na stanowisko:
OPERATOR CNC (tokarki kłowe i karuzelowe)
ze znaj. j. angielskiego i prawem jazdy!

Miejsce pracy: IJsselstein, Utrecht, Holandia

Obowiązki:
obsługa tokarek kłowych (długość od 10 do 21 m) i karuzelowych (średnica 6,500 mm)
wytwarzanie skomplikowanych, małych części, głównie krótkie serie, z dokładnością do 0,005 mm
praca na sterowaniu Siemens 840D
praca w systemie dwuzmianowym od 5:45 do 22:30

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie
zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
możliwość rozwoju zawodowego
ciekawą pracę w stabilnej firmie

Wymagania:
min. kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku
min. komunikatywna znajomość j. angielskiego- wymóg konieczny-sprawdzana rozmową z naszym konsultantem
prawo jazdy
wykształcenie mechaniczne
chęć pracy w systemie dwuzmianowym

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania, proszone są o przesyłanie CV na adres:
holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem &#8220;Operator CNC (tokarki)&#8221;
Informacje również pod numerem telefonu: 32 258 05 64
Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.