Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Murarz &#8211; praca w Niemczech

My¶libórz,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
MURARZ
Miejsce pracy: Niemcy (Hamburg)
ZADANIA:
- prace murarskie na budowie,

WYMAGANIA:
- min. rok do¶wiadczenia zawodowego na stanowisku murarza,
- dokumenty potwierdzaj±ce kwalifikacje,
- mile widziana umiejêtno¶æ murowania bloczków na kleju,
- mile widziana znajomo¶æ jêzyka niemieckiego,

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracê na podstawie polskiej umowy o pracê i oddelegowanie do pracy za granicê,
- zakwaterowanie, dojazd i przejazd na budowê &#8211; bezp³atne i zorganizowane przez Pracodawcê,
- atrakcyjne wynagrodzenie od 1800 euro/netto miesiêcznie + zwrot podatku dochodowego (do 360 euro netto/miesiêcznie), p³atny urlop wypoczynkowy.

Osoby zainteresowane powy¿szym stanowiskiem zapraszamy do przes³ania aplikacji za pomoc± linku:
kinga.brzozowska@pracownicybudowlani.pl/
lub kontakt telefoniczny z King± Brzozowsk± pod nr: 518 200 962

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 22 Maj, 2017  11:18

Identyfikator: 612035

Wy¶wietleñ: 1418

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Praca
  2. Praca dla ka¿dego
  3. Praca dla Administratora strony internetowej
  4. Praca grill-bar
  5. Praca w hotelu