Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Monter - woj. świętokrzyskie

(Zielona Góra, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Monter &#8211; woj. Świętokrzyskie
Wymagania:
- Znajomość rysunku izometrycznego i technicznego
-Dyspozycyjność do pracy od zaraz
-Solidność i obowiązkowość w wykonywaniu zadań, dbałość o porządek i powierzone mienie

Obowiązki:
-Prace monterskie przy remoncie kotła energetycznego, maszynowni i parowników

Oferujemy:

-Atrakcyjne zarobki
- Kontrakt długoterminowy
- Płacimy składki od 100% wynagrodzenia płaconego pracownikowi
- Pełen pakiet świadczeń socjalnych
-Zapewniamy własny transport i zakwaterowanie

Opis dodatkowy:
Firma Semi Serwis Przedsiębiorstwo Usług Technicznych o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się wykonywaniem prac spawalniczo-monterskich poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko: Monter. Szukamy pracowników na stałe zatrudnienie. Kontrakty długoterminowe.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: gdansk@semiserwis.pl. Prosimy o podanie nazwy: Monter w temacie wiadomości.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".