Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Monter torów

Inowrocław, Inowrocław,

Agencja Pracy Progres HR (certyfikat nr 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju.

Obecnie dla Naszego Klienta, poszukujemy kompetentnego kandydata na stanowisko:

MONTER

Opis stanowiska pracy:
- układanie szyn kolejowych
- przygotowanie powierzchni pod tory oraz wykopy

Nasz Klient oferuje:
- pracę na cały etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę tymczasową
- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji

Wymagania
- dobry wzrok, słuch oraz wytrzymałość fizyczna
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
- motywacja do pracy
- gotowość do odbycia szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres mailowy: bydgoszcz@progreshr.pl/, z dodaniem nazwy stanowiska i miejscowości w tytule wiadomości.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: progreshr.pl/

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Oferta pracy tymczasowej

Ogłoszenie dodane: Piatek, 26 Sierpien, 2011  15:44

Identyfikator: 335815

Wyświetleń: 5788