Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Monter elementów grzejnych

(Stargard Szczeciński, Stargard Szczeciński, )

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Monter elementów grzejnych.

Miejsce pracy: Stargard
Nr ref. grz/stg/2016

Zadania:
- montaż elementów grzejnych zgodnie z dokumentacją,
- obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń.

Wymagania:
- wykształcenie - min. zawodowe lub średnie (mile widziane wykształcenie techniczne),
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością stałego zatrudnienia,
- możliwość docelowego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.szczecin@antidotum.eu z wpisanym w temacie wiadomości nr ref grz/stg/2016.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl