Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Monter RurociĄgÓw - Prefabrykacje Na Statkach

(Hardinxveld - Giessendam, Katowice, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT.

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej &#8211; posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

MONTER RUROCIĄGÓW - prefabrykacje na statkach

Miejsce pracy: Hardinxveld - Giessendam

Obowiązki:
- praca na stoczniach przy montażu rur od 10 mm do 3 metrów średnicy
-prefabrykacje
-montaż z różnych materiałów :metal, rvs
-praca na podstawie rysunku izometrycznego
- praca razem ze spawaczem, jedna osoba montuje, spawacz spawa elementy
-montaż rur o różnych grubościach i kątach

Oferujemy:
- wynagrodzenie: w zależności od doświadczenia- stawkę ustala pracodawca.
Minimalnie: 10,50 euro brutto/h( 336 euro netto po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia)
Stawka ustalona dla osób z dużym doświadczeniem: 12,50/ 13,50 euro brutto/h ( 388 euro netto, po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia)
zakwaterowanie: 66 euro tygodniowo
ubezpieczenie: 22,50 euro tygodniowo
Wymagania
-umiejętność czytania rysunku izometrycznego na podstawie szkicu( test sprawdzający pierwszego dnia)
-doświadczenie w pracy przy montażu różnych średnic rur, przede wszystkim ze stali i stali rvs
-min. komunikatywna znajomość języka angielskiego/ najchętniej dobra znajomość języka
-mile widziane prawo jazdy
-ostatnie doświadczenie jako monter w przemyśle stoczniowym na statkach lub w petrochemii( najchętniej &#8222;on shore&#8221;)

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv na adres: holandia@eurowork.net.pl
z dopiskiem&#8221; Monter rurociągów&#8221;
kontakt: 32 2580564

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!