Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Monter Kadłubów Okrętowych

(Gdańsk, Gdansk, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska Sp. z o. o. od 2005 roku figuruje
w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Francji w zakresie pośrednictwa pracy
i agencji pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta poszukujemy:

Monterów Kadłubów Okrętowych
Nr ref. MKO/GD/2011
Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
Montaż kadłubów okrętowych oraz konstrukcji stalowych;
Prace związane z montażem blach;
Odczytywanie rysunku technicznego okrętowego
Wymagania:
Doświadczenie w montażu kadłubów okrętowych lub konstrukcji stalowych- warunek konieczny;
Umiejętność czytania rysunku technicznego (najlepiej okrętowego);
Odbyty kurs spawania elektrycznego (firma może pomóc w nabyciu certyfikatu);
Umiejętność cięcia palnikiem tlenowym 200
Praktyczna znajomość technologii budowy kadłubów okrętowych
Bardzo dobra organizacji pracy, sumienność i odpowiedzialność
Gotowość do podjęcia pracy od zaraz oraz do udziału w 15 minutowym teście praktycznym (przed zatrudnieniem)
Klient oferuje:
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (później umowa o pracę)  do końca roku z możliwością przedłużenia;
Wynagrodzenie godzinowe;
Możliwość zakwaterowania w hotelu pracowniczym w bliskiej odległości od miejsca pracy;
Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

poznan@intemporis.eu

w tytule wpisując : MONTER

lub kontakt telefoniczny pod numerem:

61 855 21 80

Nr licencji agencji: 1954