Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Monter Instalacji Grzewczej

Kraków, Kraków,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja Zatrudnienia Work Wonders Nr wpisu do rejestru 7863 dla swojego klienta z bran¿y budowlanej poszukuje:

MONTER INSTALACJI GRZEWCZEJ
Nr ref.: MIG/KRK/2013
Miejsce pracy: Kraków

Opis Stanowiska:

&#8226; Przygotowanie wstêpne materia³u do monta¿u &#8211; piaskowanie , malowanie
&#8226; Praca na zwy¿ce (podno¶nik wolnobie¿ny no¿ycowy)
&#8226; Przygotowanie rur do spawania &#8211; praca ze szlifierk± ( wzglêdnie palnikiem)
&#8226; praca w zespo³ach po 2-3 monterów (2 osoby podwieszaj± elementy ze zwy¿ki, jeden monter przygotowuje elementy na poziomie zero)
&#8226; Mo¿liwo¶æ pracy bezpo¶rednio ze spawaczem
&#8226; Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

&#8226; Udokumentowane do¶wiadczenie na tym stanowisku.
&#8226; Do¶wiadczenie w monta¿u ró¿nych rodzajów instalacji i umiejêtno¶æ pracy z ró¿nymi materia³ami
&#8226; Umiejêtno¶æ wykonania prac wed³ug rysunku technicznego
&#8226; Wymagana umiejêtno¶æ gwintowania, prasowania, ciêcia, wyginania rur, umiejêtno¶æ monta¿u podwieszenia oraz przygotowania rur do spawania
&#8226; Dba³o¶æ o dok³adno¶æ oraz wysoki poziom prac
&#8226; Dba³o¶æ o terminowo¶æ wykonywanych zadañ.
&#8226; Dobra organizacja pracy i sprawno¶æ manualna.
&#8226; Dyspozycyjno¶æ do pracy w godzinach nadliczbowych i w weekendy.
&#8226; MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA DO OBS£UGI wózków no¿ycowych UDT

Czas pracy:

Poniedzia³ek Pi±tek 7- 17
Soboty 7-14
Mo¿liwe nadgodziny
Oferujemy:
&#8226; Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia. (sk³adki ZUS odprowadzane od ka¿dej godziny)
&#8226; Stawkê godzinow± 14 z³ netto
&#8226; Docelowo mo¿liwo¶æ podjêcia sta³ej wspó³pracy przy ró¿nych projektach w kraju jak i za granic±.
Kontakt:
CV proszê z³o¿yæ aplikuj±c przez poni¿szy link:

aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/PRACOWNIK_DROGOWY/4867-2935-25-259-642.html

Je¿eli link siê nie otwiera proszê o skopiowanie go i wklejenie w wiersz adresu WWW w przegl±darce.
Ewentualnie proszê o kontakt tel. 506 622 458
lub e-mail: koordynator-r3@pracownicybudowlani.pl/

Prosimy o do³±czenie klauzuli:
&#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z pó¼n. zm.). Dane te bêd± przetwarzane przez MÓWISZ I MASZ Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia

Og³oszenie dodane: Sroda, 14 Sierpien, 2013  10:08

Identyfikator: 473977

Wy¶wietleñ: 5183

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Monter M±¿ na zlecenie s³upsk Maz na zlecenie Slupsk www.maznazlecenie - slupsk.pl
  2. Monter Clik
  3. Monterxy,spawacze
  4. Monter Ruroci±gów
  5. Monter Anten Satelitarnych, i sieci LAN, WIFI, NET