Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Mobilny Serwisant Turbin Wiatrowych

Rzeszów, Rzeszów,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Serwisant Turbin Wiatrowych

Rzeszów

W związku z ekspansją działalności globalnego leadera branży energetyki wiatrowej oraz utworzeniem europejskiego centrum serwisowego w Rzeszowie (woj. Podkarpackie) poszukujemy kandydatów na stanowisko Serwisant Turbin Wiatrowych. Zatrudnione osoby otrzymają szansę poznania nowoczesnych technologii podczas profesjonalnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w globalnych strukturach. Praca będzie odbywała się w systemie 14 kolejnych dni roboczych i 14 dni wolnych.

Zakres obowiązków:
- Bieżący serwis i obsługa turbin wiatrowych na terenie krajów Europy
- Ustalanie przyczyn awarii turbin wiatrowych oraz usuwanie zaistniałych usterek (troubleshooting)
- Przeprowadzanie napraw elektronicznych, mechanicznych i hydraulicznych elementów konstrukcyjnych,
jak również w dziedzinie inżynierii sterowania
- Prowadzenie dokumentacji serwisowej i raportowanie

Wymagania:
- Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy związanej z mechaniką, elektryką, elektroniką lub automatyką
- Wykształcenie techniczne (wyższe lub średnie)
- Wiedza/umiejętności praktyczne z zakresu dziedzin nauk technicznych, np. elektryka, mechanika, budowa maszyn, automatyka, utrzymanie ruchu etc.
- Gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych i pracy w systemie 14 dni roboczych/14 dni wolnych
- Odpowiedzialne oraz rzetelne podejście do powierzonych obowiązków służbowych
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z ponad 20-sto letnim doświadczeniem w biznesie
- Pracę w perspektywicznej, rozwojowej i nowoczesnej branży
- Profesjonalne oraz pełne przygotowanie do wykonywania obowiązków na stanowisku
- Współpracę w kompetentnym i doświadczonym zespole
- Pełną wyzwań pracę poza granicami kraju
- Konkurencyjne warunki płacowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres a.bielen@kellyservices.pl/

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym kwestionariuszu lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesem (procesami) rekrutacji do pracy z udziałem mojej osoby przez agencję zatrudnienia (nr wpisu 593/3) Kelly Services Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 18B, w tym na udostępnienie tych danych potencjalnym pracodawcom.
Rozumiem, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne i oświadczam, że zostałem poinformowany (zostałam poinformowana)
o przysługującym mi prawie do kontroli przetwarzania moich danych osobowych, w tym prawie do uzyskania informacji o sposobie udostępniania danych i odbiorcach danych, prawie żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, prawie żądania ich usunięcia oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom.&#8221;

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 14 Marzec, 2016  13:16

Identyfikator: 577710

Wyświetleń: 2010