Polska Darmowe Ogłoszenia

Mechanik samochodowy w salonie firmowym samochodów ciężarowych

Zielona Góra,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

O nas:
Naszym glownym zadaniem jest naprawa, przeglad, konserwacja samochodow transportowych. Nasza Firma jest partnerem serwisowym dla Iveco i Mercedes Benz, jak rowniez dla Bosch Car i Truck Service. Swoją siedzibę mamy w Schoenefeld

Co proponujemy:
Wykawalifikowani koledzy, miedzynarodowy team, dobra atmosfera, dobre warunki pracy, mozliwosc rozwoju, stabilność zatrudnienia
Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy.

Zarobek:
Zgodny z zarobkiem na podobnym stanowisku w innych firmach branży, nie niższy niż 8,50&#8364;/h,
Zarobek jest niezalezny od narodowosci pracownika i bedzie ustalony w zaleznosci od kwalifikacji.

Obowiązki:
- Przeprowadzanie napraw, konserwacji lub naprawy samochodów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz oraz Iveco według specyfikacji producenta

Wiedza i doświadczenie:
- Doświadczenie zawodowe i głęboka znajomość naprawy, konserwacji i przeglądów pojazdów silnikowych,
- Odpowiednie doświadczenie w pojazdach użytkowych, Iveco i / lub Mercedes Benz będzie dodatkowym atutem
- Co najmniej umiarkowanym znajomość języka niemieckiego

Umiejętności:
- Samodzielność
- Umiejętność pracy w zespole
- Wysoka jakość pracy
- Niezawodność
- Otwartość na nowe wyzwania
- Motywacja i chęć do pracy

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Czerwiec, 2015  21:44

Identyfikator: 551484

Wyświetleń: 2443