Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik Samochodów Ciężarowych

Belgia, Warszawa,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

MIĘDZYNARODOWY SERWIS POMOCOWY HUSSAR ANGELS
poszukuje fachowców do pracy na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
Nr Ref.: SMCH/BEL/1013
Miejsce pracy: Belgia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
orzekanie planu napraw ciągników siodłowych DAF. MAN, VOLVO, IVECO, SCANIA, RENAULT, MERCEDES, naczep
zamawianie części w systemie komputerowym
obsługa klientów indywidualnych oraz flotowych
nadzór nad jakością, zakresem i terminowością zlecanych napraw
przygotowywanie dokumentacji technicznej
zarządzanie małym zespołem mechaników samochodów ciężarowych
koordynowanie prac naprawczych

WYMAGANIA:
doświadczenie na podobnym stanowisku w autoryzowanym serwisie samochodowym (ciągniki siodłowe DAF. MAN, VOLVO, IVECO, SCANIA, RENAULT, MERCEDES) &#8211; warunek konieczny
doświadczenie w branży i dobra znajomość rynku narzędzi do warsztatów samochodowych &#8211; warunek konieczny
praktyczna wiedza na temat budowy i funkcjonowania ciągników siodłowych
znajomość i wiedza z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów
umiejętność czytania dokumentacji technicznej
umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
dyspozycyjność
prawo jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:
znajomości zagadnień z zakresu hydrauliki oraz pneumatyki
umiejętności czytania rysunku technicznego
prawo jazdy kat C + E

OFERUJEMY:
wynagrodzenie podstawa + diety + prowizja
umowę o pracę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą
o ochronie danych osobowych na adres rekrutacja@gruppa-holding.com , podając w temacie maila:

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Pazdziernik, 2013  14:44

Identyfikator: 480960

Wyświetleń: 3599