Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier - pakowacz

Łódź, Łódź,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:
Magazyniera-pakowacza,
które wsparłyby naszą nową działalność logistyczną w Łodzi

Główne zadania przewidziane na stanowisku pracy:

Przygotowywanie towaru do wysyłki
Pakowanie drobnych elementów
Sprawdzanie dokumentacji magazynowej
Dbanie o porządek na stanowisku pracy
Zachowanie norm i standardów BHP

Czego oczekujemy od kandydatów?

Gotowości do pracy w systemie zmianowym
Zaangażowania w realizację powierzonych zadań
Odpowiedzialności za wykonywaną pracę
Sprawności manualnej
Gotowości do podjęcia stabilnego i długotrwałego zatrudnienia

Mile widziane:

Uprawnienia na wózki podnośnikowe (&#8222;paleciaki&#8221;/&#8221;psieski&#8221;)

Co oferujemy?:

Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą
Konkurencyjne wynagrodzenie
Bogaty pakiet socjalny (premia wakacyjna, premia świadczenia, prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół)
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i Kasy Zapomogowo &#8211;Pożyczkowej
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPM Poland Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póz. zm.)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 12 Lipiec, 2017  12:40

Identyfikator: 615813

Wyświetleń: 1710