Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier (KNM/11/16)

Katowice, Chorzów,

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Magazynier

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

Praca na magazynie z artykułami spożywczymi.
Realizacja zamówień towaru.
Pakowanie produktów.
Wysyłka towaru.
Układanie opakowań na paletach.
Zliczanie towaru.
Dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy.

Wymagania:

Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
Sumienność, dokładność, staranność.
Dyspozycyjność.
Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Chęć do pracy.
Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie.
Pracę w międzynarodowej firmie.
Możliwość rozwoju i awansu.
Pracę w miłej atmosferze.

Dodatkowe informacje:

Możliwość podjęcia pracy od zaraz!
Nie wymagamy doświadczenia.

weegree.es-candidate.compl/application/form/244118/1020/0/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Listopad, 2016  13:58

Identyfikator: 598704

Wyświetleń: 2003