Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier

Kołbaskowo, Szczecin,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Szanowni Państwo,

Dla naszego Klienta &#8211; rzetelnej i przyjaznej firmy działającej na skalę międzynarodową poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Magazynier
Lokalizacja: Rosówek, Kołbaskowo

Zakres obowiązków:

- zarządzanie gospodarką materiałową w magazynie
- przyjmowanie dostaw towarów
- pakowanie i organizacja wysyłek towarów
- współpraca z brygadzistą produkcji oraz z działem logistyki
- zapewnienie odpowiedniej dokumentacji obrotu towarem
- udział w inwentaryzacjach

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (od pierwszego dnia zatrudnienia)
- stałe wynagrodzenie wieloskładnikowe (podstawa plus premie)
- pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
- przyjazną atmosferę w firmie
- możliwość rozwoju

Wymagania:

- uprawnienia na wózki widłowe
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
- mile widziana ogólna wiedza z zakresu gospodarki magazynowej
- umiejętność pracy w zespole
- bardzo dobra organizacja pracy
- chęć do pracy i zaangażowane

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV na adres: techniczne@lsj.pl/ w temacie wpisując: Magazynier - Kołbaskowo

Szczegółowe informacje: tel. 91 814 52 52 oraz 508 144 900 w godzinach od 8:00 - 17:00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52 , lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Sobota, 06 Maj, 2017  18:38

Identyfikator: 611058

Wyświetleń: 1696